Kezdőlap / Városi élet / Állásajánlatok / Önkormányzat, városi cégek / Piacfelügyelői pozíció

Piacfelügyelői pozíció

Munkáltató megnevezése: Pécsi Vagyonhasznosító Zrt
Munkakör megnevezése: Piacfelügyelői pozíció – első sorban az új vásárcsarnok feltöltő udvarban ellátandó feladatokra
Munkavégzés helye: Pécs
Feladatok meghatározása:a feltöltő udvar működésének biztosítása,  felügyelete, így különösen:
– SVT-1 hidraulikus rámpakiegyenlítő emelőasztal szakszerű működtetése
– a feltöltő udvarban az áru beszállításának, rakodásnak, pakolásnak irányítása, koordinálása
– a beérkező szállító járművek szükség szerinti irányítása
– a vásárcsarnok hulladék kezeléséhez kapcsolódó berendezések működtetése
– bérlőkkel, szállítókkal kapcsolattartás
  Elvárások:Emelőgép kezelői képzettség, vagy a képzettség megszerzésének vállalása szükséges!
Szükséges képesítés: Emelő- és rakodógépek (kivéve targonca) ( 51. 4 Emelő- és rakodógépek (kivéve targonca) 52. 41 Emelőszerkezetek 53. 4111 Járműemelő 54. 4121 Emelő asztal és felrakógép 55. 4141 Parkoló emelő 56. 4191 Szintkülönbség kiegyenlítő )
– fizikai munka iránti nyitottság
– ügyfélorientált szemléletmód
– önálló, igényes és precíz munkavégzés
– gyors problémamegoldó képesség
– jó kommunikációs készség
– határozott fellépés
– „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:– kulturált munkakörnyezet
– határozatlan idejű szerződés
– Cafetéria juttatás
– Munkavégzéshez kapcsolódó pótlékok
Jelentkezés módja:Szakmai önéletrajz (fénykép nélkül!) A jelentkezéseket a címre várjuk 2022 június 30.- ig.