Pécsi útfelújítások 2023-2024Megnézem
Tour de Hongrie 2024Megnézem
Kezdőlap / Hírek / Sport / Bicsák Bence negyedik lett a chengdui világkupán

Bicsák Bence negyedik lett a chengdui világkupán

Bicsák Bence mindössze 1 másodperccel lemaradva a dobogóról 4. helyezést ért el a chengdui triatlon világkupán. A PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola versenyzője a legjobb magyarként ért célba.

Hazai idő szerint szombaton a kínai Chengdui-ban hajnali 3 órakor elrajtoltak az elite férfi versenyzők, ahol Bicsák Bencének, Faldum Gábornak, Dévay Márknak és Dévay Zsombornak szurkolhattunk. A PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola versenyzője, Bicsák Bence a szoros mezőnyben első magyarként a 4. helyen ért célba 7 mp-cel a győztes mögött (01:44:21). Bicsák Bence a dobogóról 1 másodperccel maradt csak le. Faldum Gábor is a TOP 10-ben végezve a 10. helyet szerezte meg, míg Dévay Márk a 23., Dévay Zsombor pedig a 27. lett.