Pécsi útfelújítások 2023-2024Megnézem
Kezdőlap / Hírek / Sport / Hartmann Máté lett az ifjúsági országos bajnokság legeredményesebb férfi versenyzője

Hartmann Máté lett az MVM Ifjúsági Úszó Országos Bajnokság legeredményesebb férfi versenyzője, amiért különdíjban részesült. A PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola úszója három magyar bajnoki címet és egy bronzérmet szerzett, valamint egy 12. helyezést ért el a magyar bajnokságon.

Hartmann Máté a debreceni MVM Ifjúsági Úszó Országos Bajnokságon összesen három aranyérmet szerzett. Először 1500 méter gyorsúszásban 15:14,98-as idővel nyert, aztán 400 méteren 3:53,80-at úszott, és országos bajnok lett, majd szombaton 800 méter gyorsúszásban állt rajtkőre, és 8:04,79-es idővel újabb magyar bajnoki címet szerzett. A PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola úszója 200 gyorson 1:52,53-mas idővel bronzérmes lett, 100 gyorson pedig a 12-dik helyen végzett. Máté lett az MVM Ifjúsági Úszó Országos Bajnokság legeredményesebb férfi versenyzője, amiért különdíjban részesült.

Hartmann Máténak és edzőjének, Turós Máténak gratulálunk az országos bajnokságon elért eredményekhez!