Pécsi útfelújítások 2023-2024Megnézem
Pécs: a Mi városunk kiadványMegnézem
Kezdőlap / Hírek / Sport / II. Zsolnay-kupa - exkluzív porcelánokért és értékes ajándékokért tekerhetnek a bringások

II. Zsolnay-kupa - exkluzív porcelánokért és értékes ajándékokért tekerhetnek a bringások

Még lehet jelentkezni a II. Zsolnay-kupára, május 8-án éjfélig hosszabbították meg a határidőt! Idén amellett, hogy a Tour de Hongrie ötödik szakaszának lezárt pályáján mérhetik fel tudásukat a pécsi és Pécs környéki profi és amatőr bringások, értékes nyereményekkel készül a PSN Zrt. A Zsolnay Porcelánmanufaktúra Zrt. 18 darab exkluzív tányért ajánlott fel a hat kategória első három helyezettjének, az AutoCity Skoda pedig hat darab értékes kerékpáros ajándékcsomagot készít a győzteseknek.

Május 12. vasárnap 13:00 óra, a TdH siófoki rajtja után indulnak a nevezők, hogy a 3,4 km pályát 30 perces szintidőn belül teljesítsék.
A futam rajtja: Pécs, Kossuth tér

Bővebb információ: (2) II. Zsolnay Kupa @Pécsi Hőerőmű BIKE WEEKEND | Facebook

II. Zsolnay-kupa – exkluzív porcelánokért és értékes ajándékokért tekerhetnek a bringások – PSN Zrt.

II. Zsolnay Kupa | Városunk Pécs (pecs.hu)