„Előjáróban magamról mindössze annyit mondanék, hogy 18 éves koromban volt az első önálló kiállításom, azóta megjárták a festményeim pár kiállító teret, fesztivált és a fővárost is.
A művészetem mai napig reprezentálja azt, hogy a művészet gyógyít, ezt viszem tovább magammal és igyekszem átadni.
Az én világom kicsiny világ, addig tart ameddig látom. Most megnyitom a közönség előtt.” (Rónaki Lili)
A kiállítás megnyitóján pécsi muzsikusok szólaltatnak meg latin klasszikusokat trió formációban június 24-én 18:00-kor.
Közreműködik:
Hasznos Ákos – gitár
Kele Dávid – nagybőgő
Pilári Áron – ütős hangszerek